Szybka dostawa
Wysoka jakość
Recenzje
4.7
Elastyczna płatność

Twój koszyk jest pusty

Znajdź nas

Kim jesteśmy

Tworzymy Harmonię z Czystym Drewnem

Nasza misja

Naszą misją jest oferowanie każdemu klientowi okazji na życie w nowoczesnym, wyjątkowym i przyjaznym dla środowiska domu, który został zbudowany zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami i pragnieniami.

Nasza wizja

Wizja firmy jest zakorzeniona w zasadach luksusowego kempingu i małych domkach drewnianych: tworzenie zrównoważonych i ekologicznych domów, które spełniają nie tylko kryteria jakości, ale również mają minimalny wpływ na środowisko i niskie koszty utrzymania

Codziennie Żyjemy Naszymi Wartościami

Przyjazny dla Natury

Drewno to nie tylko część natury. Użytkowanie drewna jest korzystne dla środowiska. Nasze drewniane domy są wykonane z naturalnych, niezawierających ropy naftowej materiałów, które nadają się do recyklingu i biodegradacji, a także są uważane za „ekologiczne”. Budowanie z drewna nie tylko wymaga zużycia mniejszej ilości energii, ale również ma mniejszy wpływ na środowisko i pozostawia mniejszy ślad węglowy niż tradycyjne metody budowlane: drewno pochłania CO2.

 Przyjemne Doświadczenie

Sztuka wpływania na uczucia naszych klientów. Historie klientów korzystających z usług naszej firmy tworzą realistyczne scenariusze tego, jakie wspaniałe wrażenia można uzyskać, używając naszych produktów - bez potrzeby mówienia o nas i chwalenia się tym, co osiągnęliśmy.

 Zaangażowanie

Jakość naszych produktów jest dla nas najwyższym priorytetem. Wykorzystując najlepsze surowce, zaawansowane technologie i wysoce wykwalifikowany zespół specjalistów, w Domu Mistrza wytwarzamy produkty, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

 Elastyczność

Oferujemy szereg możliwości dostosowania produktów do indywidualnych potrzeb naszych klientów i zachęcamy ich do tworzenia wymarzonego domu, który pokochają. Posiadamy szeroki wybór domów, które pobudzają kreatywność oraz które można modyfikować od A do Z.

 Ekspertyza

Nasz zespół - konstruktorzy, dzięki którym dzieje się magia. Architekci, projektanci i wyznaczeni doradcy klienta znajdują się pod jednym dachem, co oznacza, że wchodzisz z pomysłem i przez te same drzwi wychodzisz już z osiągniętym wynikiem.

Historia Dom Mistrza

2008

My, dwuosobowy zespół przedsiębiorców, rozpoczęliśmy naszą działalność od projektowania i budowy zrównoważonych i harmonijnych domów drewnianych.

2009

Zaczęliśmy projektować i produkować drewniane domy, które można było modyfikować od A do Z, zachęcając w ten sposób klientów do stworzenia przestrzeni swoich marzeń. W tym samym roku powstała lokalna litewska marka "Meistro namai".

2010

W miarę jak nasze produkty stawały się coraz bardziej popularne, w Polsce powstała nowa marka "Dom mistrza". Rozpoczęliśmy współpracę ze skandynawskimi firmami dostarczającymi drewno i zaczęliśmy rozszerzać naszą działalność na Łotwie.

2014

Rozwijamy się! Zwiększamy moce produkcyjne i zakładamy dwie dodatkowe fabryki w Žasliai i Žiežmariai. Produkujemy okna i drzwi w Žasliai, a domy drewniane w Žiežmariai.

2018

Ekspansja na rynki francuski i hiszpański. Powstają dwie marki, "Maestro chalet" i "Maestro casas". Opracowaliśmy własne maszyny do obróbki drewna (maszyny CNC), które mogą działać bez interwencji człowieka. Umożliwiło to przyspieszenie procesu produkcji i zapewnienie nienagannej jakości.

2019

Wciąż się rozwijamy. Rozwijamy się na rynkach Portugalii i Niemiec. Powstają marki "Maestro casas" i "Maestro Holzbau". Otworzyliśmy jednostkę produkcyjną Kaišiadorys, w której produkowane są domy i różne detale dla klientów B2B. Digitalizujemy również zarządzanie procesami produkcyjnymi.

2021

Rozszerzamy naszą działalność poza UE. Tworzymy markę "Maestro Cabins" działającą w Wielkiej Brytanii. Powstają także "Maestro Tuinhuizen" w Holandii i "Maestro Case" we Włoszech. Ten rok jest rekordowy. Podwoiliśmy wielkość produkcji (w porównaniu z rokiem ubiegłym). Aby utrzymać wysoką jakość produktów, wprowadzamy kontrolę jakości w firmie.

2022

Rozwój idei pelletu drzewnego.