Szybka dostawa
Wysoka jakość
Recenzje
4.6
Elastyczna płatność

Twój koszyk jest pusty

Znajdź nas

Kim jesteśmy

Tworzymy Harmonię z Czystym Drewnem

Dla tych, którzy mają marzenie o życiu w zgodzie z naturą, oferujemy ekskluzywne, ekologiczne domki drewniane, które pomogą je spełnić! Rozpoczęliśmy naszą działalność w 2008 roku, z myślą o oferowaniu wysokiej jakości domków drewnianych, które spełniałyby potrzeby każdego klienta. Dlatego, w naszej ofercie można znaleźć nie tylko standardowe projekty domków drewnianych, ale także możliwość projektowania budynku od podstaw lub bezpłatne modyfikacje projektów standardowych.
Dwuosobowy zespół, który rozpoczął swoją podróż pod nazwą „Dom Mistrza” Ltd., dziś znacznie się powiększył, a produkowane przez nas domy cieszą ludzi nie tylko na Litwie, ale także w Polsce, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii i innych krajach.
Każdego dnia szukamy rozwiązań, które pozwolą nam połączyć najwyższe standardy jakości i zrównoważony rozwój w zgodzie z naturą. Dlatego, od 2012 roku używamy wyłącznie drzew z certyfikacją FSC (Forest Stewardship Council) hodowanych w Finlandii i Szwecji, co zapewnia odpowiedzialne zarządzanie gospodarką leśną. Dążymy do harmonii z naturą, zaczynając od surowców, z których powstaje Twój dom, po zrównoważony proces budowy i odnawialne źródła energii w już wybudowanym domu. Dlatego, wizja i misja naszej firmy łączy najwyższą jakość i zbalansowane wykorzystanie zasobów natury:

Nasza misja

Naszą misją jest oferowanie każdemu klientowi okazji na życie w nowoczesnym, wyjątkowym i przyjaznym dla środowiska domu, który został zbudowany zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami i pragnieniami.

Nasza wizja

Wizja firmy jest zakorzeniona w zasadach luksusowego kempingu i małych domkach drewnianych: tworzenie zrównoważonych i ekologicznych domów, które spełniają nie tylko kryteria jakości, ale również mają minimalny wpływ na środowisko i niskie koszty utrzymania

Codziennie Żyjemy Naszymi Wartościami

Przyjazny dla Natury

Drewno to nie tylko część natury. Użytkowanie drewna jest korzystne dla środowiska. Nasze drewniane domy są wykonane z naturalnych, niezawierających ropy naftowej materiałów, które nadają się do recyklingu i biodegradacji, a także są uważane za „ekologiczne”. Budowanie z drewna nie tylko wymaga zużycia mniejszej ilości energii, ale również ma mniejszy wpływ na środowisko i pozostawia mniejszy ślad węglowy niż tradycyjne metody budowlane: drewno pochłania CO2.

 Przyjemne Doświadczenie

Sztuka wpływania na uczucia naszych klientów. Historie klientów korzystających z usług naszej firmy tworzą realistyczne scenariusze tego, jakie wspaniałe wrażenia można uzyskać, używając naszych produktów - bez potrzeby mówienia o nas i chwalenia się tym, co osiągnęliśmy.

 Zaangażowanie

Jakość naszych produktów jest dla nas najwyższym priorytetem. Wykorzystując najlepsze surowce, zaawansowane technologie i wysoce wykwalifikowany zespół specjalistów, w Domu Mistrza wytwarzamy produkty, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

 Elastyczność

Oferujemy szereg możliwości dostosowania produktów do indywidualnych potrzeb naszych klientów i zachęcamy ich do tworzenia wymarzonego domu, który pokochają. Posiadamy szeroki wybór domów, które pobudzają kreatywność oraz które można modyfikować od A do Z.

 Ekspertyza

Nasz zespół - konstruktorzy, dzięki którym dzieje się magia. Architekci, projektanci i wyznaczeni doradcy klienta znajdują się pod jednym dachem, co oznacza, że wchodzisz z pomysłem i przez te same drzwi wychodzisz już z osiągniętym wynikiem.

Historia Dom Mistrza

2008

My, dwuosobowy zespół przedsiębiorców, rozpoczęliśmy naszą działalność od projektowania i budowy zrównoważonych i harmonijnych domów drewnianych.

2009

Zaczęliśmy projektować i produkować drewniane domy, które można było modyfikować od A do Z, zachęcając w ten sposób klientów do stworzenia przestrzeni swoich marzeń. W tym samym roku powstała lokalna litewska marka "Meistro namai".

2010

W miarę jak nasze produkty stawały się coraz bardziej popularne, w Polsce powstała nowa marka "Dom mistrza". Rozpoczęliśmy współpracę ze skandynawskimi firmami dostarczającymi drewno i zaczęliśmy rozszerzać naszą działalność na Łotwie.

2014

Rozwijamy się! Zwiększamy moce produkcyjne i zakładamy dwie dodatkowe fabryki w Žasliai i Žiežmariai. Produkujemy okna i drzwi w Žasliai, a domy drewniane w Žiežmariai.

2018

Ekspansja na rynki francuski i hiszpański. Powstają dwie marki, "Maestro chalet" i "Maestro casas". Opracowaliśmy własne maszyny do obróbki drewna (maszyny CNC), które mogą działać bez interwencji człowieka. Umożliwiło to przyspieszenie procesu produkcji i zapewnienie nienagannej jakości.

2019

Wciąż się rozwijamy. Rozwijamy się na rynkach Portugalii i Niemiec. Powstają marki "Maestro casas" i "Maestro Holzbau". Otworzyliśmy jednostkę produkcyjną Kaišiadorys, w której produkowane są domy i różne detale dla klientów B2B. Digitalizujemy również zarządzanie procesami produkcyjnymi.

2021

Rozszerzamy naszą działalność poza UE. Tworzymy markę "Maestro Cabins" działającą w Wielkiej Brytanii. Powstają także "Maestro Tuinhuizen" w Holandii i "Maestro Case" we Włoszech. Ten rok jest rekordowy. Podwoiliśmy wielkość produkcji (w porównaniu z rokiem ubiegłym). Aby utrzymać wysoką jakość produktów, wprowadzamy kontrolę jakości w firmie.

2022

Rozwój idei pelletu drzewnego.